Giya Mücevherat
 
     
HAKKIMIZDA


Giya Hakkında

 

GİYA Mücevherat, 30 yılı aşkın süredir içinde bulunduğu mücevher sektöründe, yılların kazandırdığı deneyim ve eşsiz tasarımları ile Türkiye’nin en büyük mücevher firmaları arasında yer almaktadır.

Dünden bugüne daima daha güzel, daha kaliteli ve daha özgün olanı üretmeye çalışan GİYA Mücevherat, her yeni tasarımla farklı bir bakış açısı ortaya çıkarıyor. Sürekli yenilenmenin, sektörde ön planda kalabilmenin vazgeçilmez öğesi olduğunun bilincinde, her tasarımda farklı bir kişilik ortaya çıkarmayı ilke edinmiştir. Hiçbir zaman eşsiz ve değeri kaybolmayacak olan Pırlantanın uzmanı GİYA Mücevherat, tasarımlarını şekillendiriyor ve müşterilerinin beğenisine sunuyor. GİYA Mücevherat’ın başarısındaki en büyük payı müşteri memnuniyetine verdiği önem oluşturmaktadır.  Bu doğrultudaki fikir alışverişi yöntemiyle büyüleyici tasarımlar hayat bulmaktadır.

Özgün tasarımlarında pırlantayı en zarif şekilde kullanarak farkını ortaya koymaktadır. Müşteri portföyü her geçen gün genişleyen bir devamlılığa sahiptir. GİYA Mücevherat, her zevke uygun modellerini kendi mağazalarında ve tüm mecralarda tüketicilerin beğenisine sunmaktadır. Sektördeki birçok firmanın ulaşmak istediği bir konumda bulunmakta ve her geçen gün yükselmektedir.

GİYA Mücevherat; Pırlantalı mücevher satın alacak tüketicilerin, elmas ve pırlanta sektörünün profesyonel ve meslek ahlakı standartlarına ve teknik becerilerine güven duymasını sağlayacak şekilde ve kararlıkla çalışmaktadır.

Tecrübeliyiz

Ekibimiz genç ve dinamik olmakla beraber sektörde uzun yıllar tecrübeli bir çekirdek kadro etrafında genişlemektedir. Sürekli olarak kendini yenileyen bir arayış ile çalıştığımız için sektörde haklı bir yerimiz vardır.

Konumuzda Uzmanız     

İşimizle ilgili dokümantasyonu, gelişmeleri takip eder, araştırır, kendimizi eleştiririz. Konumuzu iyi analiz eder, size yararlı olabilecek unsurları süzer, hizmetinize sunarız. İşimizi yapmak bizim için zevktir. İşimizi severek yaptığımızdan iyi neticeler alıyor, başarılı projelere imza atıyoruz. Gördüğümüz müşteri memnuniyeti bir sonraki işimizde en büyük motivasyon kaynağımız oluyor.


Giya Kuyumculuk ve Mücevherat ® - Pırlanta, Altın, Yüzük, Alyans, Takı
By Enerji Dizayn ®